Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Завтра презентуватимуть проект «Інклюзивна е-демократія», що передбачає розробку веб-чекера доступності сайтів міських рад для потреб людей з вадами зору | Центр міського сервісу

Завтра презентуватимуть проект «Інклюзивна е-демократія», що передбачає розробку веб-чекера доступності сайтів міських рад для потреб людей з вадами зору

Завтра, 6 березня, о 18:00 в антикафе «CoMMuna» відбудеться презентація проекту «Інклюзивна е-демократія», що передбачає розробку веб-чекера доступності сайтів міських рад для потреб людей з вадами зору.

Ініціатива впроваджується в рамках конкурсу молодіжних інновацій U-Inn за підтримки Програми розвитку ООН. Цей проект реалізовують у партнерстві з Міністерством молоді і спорту в Україні за фінансово підтримки Міністерства закордонних справ Данії в рамках проекту «Громадянське суспільство для посилення демократії та прав людини».
   
Нагадаємо, 8 лютого у Львівській міській раді відбулось підписання угоди щодо адаптації офіційного порталу Львівської міської для незрячих. Підписання відбулось у межах проекту, який фінансується ООН. Проект реалізовують з метою інформування людей з інвалідністю про можливості е-врядування та електронної демократії у Львові.
   
Мета проекту: вирішити проблему інклюзивності веб-платформ з електронної демократії спершу у Львові та містах Львівської області, а також у всій Україні, що сприятиме залученню людей з інвалідністю до активної участі в управлінні своїми містами.
   
Цілі: створити веб-сайт (web checker), який аналізуватиме інклюзивність веб-сайтів відповідно до індикаторів інклюзивних веб-сайтів та пропонуватиме готове технологічне рішення для покращення цього показника. Надавати сервісні послуги та консультації щодо обслуговування веб-чекера впродовж 2018 року. Адвокувати використання веб-чекера серед органів місцевого врядування та громадських організацій міст Львівської області та опісля міст всієї України. Інформувати людей з інвалідністю про можливості е-врядування та електронної демократії у Львові та Львівській області, всіх міст України. Проект фінансується ООН.
 

Романа Куць

Comments are closed.

Партнери: