Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
«Запрошую усіх учнів львівських шкіл бути максимально активними і брати участь у конкурсі», – А. Садовий про конкурс авторського уроку #SuperUrok | Центр міського сервісу

«Запрошую усіх учнів львівських шкіл бути максимально активними і брати участь у конкурсі», – А. Садовий про конкурс авторського уроку #SuperUrok

Для школярів Львова триває конкурс зі створення авторського уроку з будь-якого предмета шкільної програми за допомогою mozaBook від Mozaik Education.

До 12 березня команди з 3-5 школярів міста Львова, що навчаються у 4-11 класах, можуть зареєструватися, аби взяти участь у творчому конкурсі #SuperUrok. Команда повинна створити авторський урок з будь-якого предмета шкільної програми за допомогою інтерактивної панелі та програми mozaBook від Mozaik Education.
   
«Світ сьогодні дуже динамічний і швидкий. І конкуренцію виграє той, хто вміє швидко вчитись, хто застосовує інноваційні підходи. Це важливо, що ми у наші школи почали закуповувати сучасне мультимедійне обладнання, але ще важливіше – якісно ним користуватись, щоб отримувати від навчання на цьому обладнанні максимум ефективності. Дякую ІТ-компаніям, які допомагають нам зацікавити вчителів, учнів, батьків робити ставку на е-освіту, на саморозвиток. Запрошую усіх учнів львівських шкіл бути максимально активними і брати участь у конкурсі», - зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.
   
«Основна ідея цього конкурсу – аби діти знайшли у своїй школі інтерактивну панель, де є програма mozaBook від Mozaik Education, придумали свій цікавий урок на цьому пристрої, створили команду, опрацювали ідею і відпрезентували її на відео. Таким чином, школярі можуть придумати свій власний урок, відзняти його та взяти участь у конкурсі. Головний акцент зараз на тому, аби якнайбільше учнів взяло участь, тому наголошуємо, що до 12 березня триває прийом заявок», - зазначив СЕО компанії Nravo Андрій Табачин.
   
Станом на сьогодні організатори конкурсу чекають заявки від 3 до 5 учнів 4-11 класів львівських загальноосвітніх шкіл, що можуть об'єднатися в команду і взяти участь в конкурсі. Учні самостійно придумують та презентують урок. Вони готують його за допомогою одного чи двох вчителів. Вчитель є учасником команди.
   
Відтак, до 12 березня триває реєстрація та прийом заявок на конкурс #SuperUrok. З 13 березня організатори визначають менторів для проведення консультацій у школах, після чого до 20 квітня триватиме прийом відео. Пізніше організатори оприлюднять відео на сайті конкурсу та з 26 квітня буде оголошено голосування. Вже 5 травня буде відомо результати, а 12 травня у Центрі Митрополита Андрея Шептицького нагородять переможців. Учасники команди, яка переможе, зможуть отримати цінні призи, а саме планшети, павер-банки, інші технічні пристрої, а вчителів чекає особливий подарунок.
   
Подати заявку для участі можна тут.
   

Романа Куць

Comments are closed.

Партнери: