Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Впродовж тижня денними пунктами обігріву у Львові скористалися 106 людей | Центр міського сервісу

Впродовж тижня денними пунктами обігріву у Львові скористалися 106 людей

У Львові на час холодів діє один цілодобовий та три денних пункти обігріву, які забезпечені гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування. Як повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР, впродовж тижня – від суботи, 24 лютого, зігрітися в пункти обігріву прийшли 106 людей. Окрім того, щодня у відділенні нічного перебування Центру на Кирилівській ночує від 38 до 48 людей.

Львівська міська рада закликає усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб, чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти Центру:  тел. 233 14 79 або 233 10 49, вул. Кирилівська, 3а. Також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15-80.
   
Цілодобово діє постійний пункт обігріву на вул. Кирилівській, 3а, який забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видають одяг. Також в Центрі є відділення нічного перебування, де люди можуть переночувати. З 24 лютого і допоки температура повітря буде нижче 10 градусів, діють додаткові денні пункти обігріву на вул. Личаківській, 56, вул. Сербській, 15 та вул. Городоцькій, 163а.
   
Небайдужих просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян теплий одяг – светри, штани, куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, бо тут у ньому завжди є потреба. Також білизну, шкарпетки тощо. Речі можна приносити за адресою: вул. Кирилівська, 3-а (бічна вул. Шевченка). Телефон: 233-14-79.
 

Марія Демчина

Comments are closed.

Партнери: