Відкриття URBAN бібліотеки

 

11 травня 2018 року відбудеться відкриття URBAN бібліотеки. Проект ревіталізації бібліотечного простору на базі бібліотеки-філії №8 ЦБС для дорослих міста Львова триває з кінця 2015 року. Ідея та концепція утворилися в результати спільної злагодженої діяльності трьох сторін: ЦБС для дорослих міста Львова, Управління культури ЛМР та урбаністичної тусовки міста.

URBAN бібліотека як відкритий простір працюватиме з питаннями архітектурного проектування міст, соціального життя міст, вибудови зв’язків у місті, життя людини в місті. В бібліотеці ви зможете відвідати багато цікавих подій, вокшопів, лекцій  та почитати сучасну художню та профільну літературу з урбаністики.

URBAN бібліотека спочатку напрацювала свою концепцію та аудиторію, а потім закрилася на ремонт. Під час попередньої діяльності URBAN бібліотека брала активну участь в житті міста: приймала експертів та мешканців в проекті «Вулиця для всіх», була локацією для Фестивалю аудіо-візуального мистецтва ТЕТРАМАТИКА (2017), була постійним учасником Майстерні міста,  започаткувала свій міждисциплінарний ПРОЕКТ 102,5 тощо. URBAN бібліотека стала кращою бібліотекою 2017 року за версію Української бібліотечної  асоціації.

На відкриття URBAN бібліотеки Управління культури разом із GIZ запросили головного урбаніста Ейнговена (Нідерланди) Кейса Донкерса, засновника Голанського тижня дизайну, дослідницького проекту City as a Lab, он-лайн платформи Brabant Academy та Центру розвитку Архітектури Ейнговена. Урочисте відкриття заплановане на 12:00. Гостей чекає неформальна зустріч-розмова із Кейсом Донкерсом. Для усіх відвідувачів будуть проводити екскурсії оновленим простором бібліотеки.

О 18:30 він прочитає  лекцію "Full moon for urban transformation". Також під час свого візиту зустрінеться з міським головою Андрієм Садовим, головним архітектором Львова Юліаном Чаплінським, представниками креативних індустрій.

О 20:00 відбудеться концептуальна музична імпровізаційна сесія проекти на стику нових технологій, музики, візуального мистецтва від музично-соціальної ініціативи  ХАТНЄГРАННЯ.

URBAN бібліотека це перший такий об’єкт у Львові, гарний зразок для наслідування в інших містах, платформа, що випробовує нові формати, заходи, вміння, знання, платформа, що дає можливість створювати нові проекти навколо ідеї  URBAN і їх втілювати.  Це місце проведення цільових заходів по обговоренню важливих для міста питань, комфортне і затишне місце для читання і спілкування, оснащене комп’ютерами і відповідною технікою (комп’ютери, мікрофони, фотоапарат, проектор, екран,  sound-ситема, планшети, VR), місце для експонування мистецьких творів, проведення перформансів, місце для проведення воркшопів, майстер-класів, лекторіїв, кінопереглядів, скайп-конференцій, місце для реалізації авторських проектів, місце отримання альтернативної освіти і практичних навичок. Місце, що надихає!

  Оновлення бібліотечного простору  - 1 225 000 грн.

Comments are closed.