Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Усіх запрошують на публічне обговорення діяльності КУ «Інститут міста» | Центр міського сервісу

Усіх запрошують на публічне обговорення діяльності КУ «Інститут міста»

Завтра, 27 лютого (вівторок), о 18.30 год. у к. 108 (I поверх Львівської міської ради) відбудеться публічне обговорення діяльності КУ «Інститут міста». Усіх запрошують на зустріч з командою КУ «Інститут міста», щоб послухати про досягнення та плани на майбутнє.

«Будемо відверто говорити про основні ініціативи, які були реалізовані в 2017 році та розповімо про пріоритети та вже деякі досягнення 2018 року!
   
Детально розповімо про основні проекти 2017 року, процес фандрейзингу та роботу з партнерами та потенційними партнерами.
   
Звісно, будемо розповідати про ключову роботу над створенням та моніторингом нових стратегій. Будемо висвітлювати інформацію про всю аналітичну та соціологічну роботу, яка була пророблена за період минулого року та вже активно впроваджується цьогоріч.
   
Ще більше учасники заходу дізнаються про платформи, де наша команда розповідає та залучає до обговорення про важливі ініціативи для міста та його мешканців; про поїздки та обмінні візити, про участь у форумах та конференціях», - повідомили в КУ «Інститут міста».
   

Ірина Гошук

Comments are closed.

Партнери: