Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Учасник АТО презентує власну книгу у Львові | Центр міського сервісу

Учасник АТО презентує власну книгу у Львові

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій організовує презентацію книжки автора-учасника АТО Володимира Бруньковського (псевдонім Григорій Обертайло) «Скепсис». На презентацію запрошують учасників АТО, членів їх сімей, волонтерів, представників громадських організацій та всіх небайдужих львів’ян. Під час презентації можна буде поспілкуватись з автором та придбати його книгу з автографом.

Зустріч відбудеться у п’ятницю, 2 березня, о 15.30 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій за адресою вул. Пекарська, 41. Прохання для журналістів прийти раніше (15.00-15.15), щоб була можливість записати інтерв’ю з автором.
   

Довідка

   
«Скепсис» — фронтова повість, в якій показані проблеми української армії. Події відбуваються протягом 2014-2015 рр. на сході України в зоні АТО. Назви населених пунктів, де вони проходили, не вказані навмисно, імена та позивні діючих осіб змінені. Твір створений на основі реальних подій. У своїй книзі автор розповідає про рік, проведений на війні звичайною людиною - мобілізованим офіцером, акцентує на внутрішніх проблемах нашого суспільства, копією якого завжди були та будуть Збройні Сили.
   
Григорій Обертайло (Володимир Бруньковський) народився 1976 року в Криму в родині військових. Вчився в різних містах колишнього СРСР, школу закінчив у місті Новояворівськ, Львівської області. В 1994 році поступив у ОІСВ (Одеський Інститут Сухопутних Військ), який успішно закінчив у 1998 році за фахом "Бойове застосування аеромобільних підрозділів". Після чотирирічної служби в ЗСУ звільнився, розчарований системою. Після довгих пошуків знайшов себе в мистецтві ф’юзингу, чим і займається дотепер. В 2014 році призваний до лав ЗСУ через вторгнення російських військ на територію України, та подальшої окупації нею східних областей. Рік, проведений безпосередньо на фронті, підштовхнув його до написання першого твору – повісті «Скепсис». Наразі автор не залишає літературної діяльності, працюючи над збіркою оповідань.
 

Заріна Акопянц

Comments are closed.

Партнери: