Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
У Tech StartUp School завтра відкриють лабораторію віртуальної та доданої реальності | Центр міського сервісу

У Tech StartUp School завтра відкриють лабораторію віртуальної та доданої реальності

Завтра, 28 лютого, о 13.00 год у Tech StartUp School (Львів, вул. Колесси, 2, ауд. 203) відкриватимуть лабораторію віртуальної та доданої реальності. Це буде один із перших центрів в Україні, де можна побачити величезний потенціал технологій віртуальної реальності. Завдяки технологіям, що розроблять у цій лабораторії, можна відчути повноту свободи руху у віртуальній реальність, можна переміщатися в ній, спробувати різноманітні демо-симуляції в архітектурі, дизайні, навчанні та розвагах.

Спеціальний бонус цього дня — демонстрація декількох мега-крутих стартапів, що перебувають на акселерації в Tech StartUp School, і продуктів віртуальної й доданої реальності. Це зокрема, «цікава астрономія», «розумний супермаркет», «індустріальний парк», «нове помешкання». Відкриватимуть лабораторію Назар Подольчак (СЕО Tech StartUp School, директор Бізнес Інноваційного Центру), Наталія Чухрай (професор, проректор з наукової роботи Львівської політехніки), Андрій Москаленко (заступник міського голови з питань розвитку).
   
Організатори: Tech StartUp School, Львівська політехніка, Львівська міська рада.
   
Спонсор: Директор Компанії з управління активами «Роял-Стандарт» Андрій Дрібнюк (фахівець у сфері фінансів та інвестиційного бізнесу).
   
Контактна особа: Подольчак Назар Юрійович, Tech StartUp School, тел. 0322582281, тел. моб 0681373037.
 

Романа Куць

Comments are closed.

Партнери: