У п’ятницю відбудеться хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?»

Уже скоро, 20–21 квітня, у Львові відбудеться хакатон «Технології. Як реалізувати цифрову компетентність у школі?». Він присвячений викликам, з якими стикаються у школі у зв’язку зі швидким розвитком технологій у світі та потребою підготувати до цього майбутніх випускників. Хакатон покликаний розробити проекти, які допоможуть інтегрувати сучасні технології у шкільні предмети.

Це другий з серії освітніх хакатонів, які Центр інноваційної освіти «Про.Світ» разом з партнерами планує провести у різних містах України протягом 2018–2019 років. Кожен хакатон «EduHack: перезавантажимо українську школу разом» - це дводенний захід, під час якого учасники працюватимуть у командах із менторським супроводом і будуть створювати рішення для викликів, що стоять перед українськими школами сьогодні.
   
Хакатони стануть поштовхом для створення та реалізації у школах інноваційних проектів на актуальні теми в українській освіті: «Інклюзія», «Навчання впродовж життя», «Цифрова компетентність», «Екологічна компетентність», «Культурні компетентності», «Мовні компетентності» та інші.
   
Під час другого хакатону на 18 годин разом зберуться вчителі, учні, батьки та директори шкіл, щоб згенерувати проекти, які допоможуть впровадити нові підходи у школах. Усі команди отримають менторський супровід від фахівців у галузі ІТ-технологій протягом 2 днів хакатону та 2 місяців після хакатону. Вони матимуть змогу реалізувати розроблені проекти із залученням фінансування через платформу GoFundEd.
   
Команди-переможці гарантовано стартують свої проекти на GoFundEd.org та отримають соціальну інвестицію від платформи - перший внесок у краудфандингову кампанію. Напрацьовані практики потраплять до EduHub - онлайн-бібліотеки освітніх рішень, а автори проектів зможуть стати менторами та допомагатимуть поширювати ці ідеї в інші школи чи спільноти.
   
Детальнішу інформацію про цей та інші хакатони шукайте на сайті https://eduhack.gof.org.ua/ .
   
Хакатон відбудеться в організаційному партнерстві з Управлінням інформаційних технологій департаменту розвитку Львівської міської ради, компанією N-iX та за підтримки Управління освіти департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
   
Акредитація для ЗМІ:
   
Катерина Нікішова, фахівець з комунікацій Центру інноваційної освіти «Про.Світ», 050-929-14-36, kateryna.nikishova@gmail.com
 

Романа Куць

Comments are closed.