Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
У Львові відбудеться захід «Поглянемо на світ очима собаки», покликаний популяризувати собаківництво і формувати психологію «відповідального власника» | Центр міського сервісу

У Львові відбудеться захід «Поглянемо на світ очима собаки», покликаний популяризувати собаківництво і формувати психологію «відповідального власника»

У суботу, 17 березня, громадська спілка «Міжнародна асоціація собаківників» (МАС), міжнародний часопис для собакарів «Твоє собаче діло» та програма ТБ «Планета собак» спільно організовують унікальний для України міжнародний проект Brand Dog Show «Take А Look At The World Through The Eyes Of A Dog» («Поглянемо на світ очима собаки»). Цей захід має на меті показати все розмаїття собачого світу на прикладі звичайного дог-шоу та привернути увагу до проблем безпритульних тварин у місті, вказати на конкретні шляхи їх вирішення.

Міжнародний проект Brand Dog Show «Поглянемо на світ очима собаки» вперше стартує 17 березня 2018 року у місті Львів і протягом року пройде у декількох регіональних центрах України. Завершальне шоу, що має назву «The Great Winners Dog Show», в якому приймуть участь переможці регіональних Brand Dog Show, відбудеться у Києві.
   
«Щоб бути допущеним до заходу, собаці потрібно отримати кваліфікаційний сертифікат. Для цього протягом року потрібно зайняти одне з трьох перших місць в своєму класі на одному із регіональних Brand Dog Show, або на виставці в Україні, ліцензованій МАС. Зарубіжна тварина повинна завоювати титул кращого собаки в породі на одній з міжнародних кваліфікаційних виставок контракт-партнерів МАС. Інтерчемпіони можуть брати участь в «The Great Winners Dog Show» без попередньої кваліфікації», - зазначають організатори.
   
У виставках МАС можуть взяти участь собаки лише тих порід, які визнані МАС та контракт-партнерами МАС, а також порід, що визнані відомими в світі міжнародними кінологічними клубами.
   
Собаки, що беруть участь у виставці, розподіляються по породах, статі і класах: ветерани, цуценята, юніори, декілька класів дорослих собак, а також собаки, що мають сертифікати з робочих випробувань різних видів.
   
Породи розділені на групи відповідно до класифікації МАС: -        Група І. Вівчарки або пастухи та охоронні собаки або вовкодави. -        Група ІІ.  Службові та користувальні собаки. -        Група ІІІ. Тер’єри. -        Група ІV. Підрушничні мисливськи собаки та ретривери. -        Група V. Гончаки і хорти. -        Група VІ. Собаки-компаньони понад 35 см. -        Група VIІ. Кімнатно-декоративні собаки до 35 см. Протягом першого дня на головному ринзі постійно проходитимуть видовищні змагання з кінологічних видів спорту, в т.ч. з мондьорінгу, вейтпулінгу та змагань сучасного «Крафту»: аджіліті, рухи під музику або танці з собакою у довільному стилі, обідієнс, флайбол, канікрос.
   
Собаки, що виграли титул «Кращий собака породи» кожної із порід, змагаються з іншими переможцями в своїй групі. Сім собак, що завоювали титул «Кращого собаки в групі», виходять на головний конкурс виставки — «Кращий собака виставки».
   
Після кращого собаки виставки суддя вибирає і резервного переможця, всі решта учасників «Best in Show» по місцях не кваліфікуються.
   
Церемонія вибору і нагородження кращого собаки виставки — кульмінація «The Great Winners Dog Show» — проводиться на головному ринзі. Ця барвиста церемонія передує виступами запрошених артистів та транслюватиметься по телебаченню. Переможець і резервний переможець виставки і кожної групи стають володарями кубків.
   
На Brand Dog Show представлятимуть претендентів на перемогу у національного конкурсі «Собаки-герої», підсумки якого будуть підведені в кінці року на «The Great Winners Dog Show».
   
Переможець конкурсу обиратиметься й серед українських собак, що рятують життя людей: собак-поводирів, помічників інвалідів, спеціально відібраних і навчених собак для лікування та реабілітації людини (каністерапії), компаньйонів. На конкурс номінуються також і собаки-рятувальники, хвостаті службовці Збройних сил України, що спеціалізуються на розшуку мін, собаки-митники, що допомагають у виявленні вибухівки і наркотиків тощо.
   
Переможця визначатиме вільне голосування: про собак-номінантів знімають і розміщують в Інтернеті відеоролики, публіка має можливість голосувати за претендентів в Інтернеті і по телефону. Переможець конкурсу отримує від спонсора значну грошову суму.
   

Романа Куць

Comments are closed.

Партнери: