У Львові відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «МІСТО ЛЕВА 2018»

У Палаці Культури ім. Гната Хоткевича, що на вул. Кушевича, 1, 16 – 18 березня відбудеться Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв «МІСТО ЛЕВА 2018». Усіх охочих організатори запрошують зголошуватись для участі у фестивалі.

Анкети на участь у конкурсі за жанрами приймаються на електронну адресу: fest_konkurs@ukr.net
   
Змагання відбуватимуться в таких категоріях:
  • Вокальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі): жанр – естрадний вокал, народний вокал, академічний вокал, джазовий вокал.
  • Хореографічне мистецтво (солісти, дуети, малі та великі форми): жанр – танці народів світу, класична хореографія, сучасна хореографія, народна стилізація, бальна хореографія та інші.
  • Оригінальне мистецтво (солісти, дуети, ансамблі): жанр – цирк, художнє читання, естрадні мініатюри, театри мод та модельні агенства, інструментальна музика.
Засновник та організатор фестивалів-конкурсів: ВГО «Європейська фестивальна-концертна молодіжна ліга» та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігора Нетлюха “DS SOUND”. Сайт та розклад фестивалів-конкурсів 2018 року Положення та анкета учасників знаходиться на сторінці фестивалю-конкурсу Інформація за телефонами: +38-067-84-999-84, +38-099-41-771-58

Comments are closed.

Партнери: