Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
У Львові відбудеться концерт присвячений Володимиру Івасюку | Центр міського сервісу

У Львові відбудеться концерт присвячений Володимиру Івасюку

У четвер, 8 березня, в четвер, о 17.00 та о 19.30 год, у Львівській Опері відбудуться два концерти присвячені Володимиру Івасюку.

Інтерпретації відомих всім пісень представлятимуть: гурт «Курбаси», Тарас Чубай, «Плач Єремії», «Пікардійська Терція», Брія Блессінг та гурт «Шоколад».
   
Користуючись нагодою, організатори концерту поцікавились, що з цього приводу думає сестра Володимира Івасюка пані Галина.
   
«Всі по-різному виконують пісні Івасюка. Я погоджуюсь з інтерпретацією кожного, головне - щоб не спотворювали оригінал. Іноді сидиш і думаєш: «А що вони взагалі співають? Невже це Івасюк?». Оригінально подав Івасюка Тарас Чубай. Нову хвилю популярності Володіним пісням приніс проект Тараса Чубая та гурту «Плач Єремії» - «Наш Івасюк». Я чудово розумію - є зміна часу і зміна ритму. І  коли воно близьке до авторства, то все збережено, але набуває нового звучання. І це стосується не тільки музики, а й будь-якого твору. Це - як прочитання поезії: те, що було написано, - одне, те, що подавали пізніше видавці, – вже трішки інше, а те, що ми потім прочитали, – взагалі наше сприйняття. В усьому цьому – велике багатство мистецтва. Це - шалене надбання культури нашого народу», - зазначила Галина Івасюк.
   
Вже більше половини квитків продано на обидва концерти. До речі, багато квитків куплено відвідувачами з міст Центральної України, що свідчить про потребу чути справжню українську пісню та її сучасне представлення.
   
Спеціальний подарунок для відвідувачів концерту підготували учасники української акапельної формації «Пікардійська Терція». Артисти презентують прем'єру пісні «Наче зграї птиць» (сл. та муз. В.Івасюк).
   
Детальніше про подію: www.uk-ua.facebook.com/ProektIvasyuk
   
Організатор: DikArt Creative Marketing Company
   

Довідка

   
Володимир Івасюк - український композитор і поет, народився 4 березня 1949 р.; Герой України (2009, посмертно). Один із засновників української естрадної музики. Автор 107 пісень (серед яких – найвідоміша, мабуть, українська естрадна пісня «Червона рута»), 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець. 18 травня 1979 року його тіло було знайдене у брюховицькому лісі під Львовом. Офіційна версія – самогубство – підлягала сумніву громадськості як 1979 року, так і тепер. Похорон Володимира Івасюка 22 травня 1979 року у Львові перетворився на масову акцію протесту.
 

Уляна Шпуляр

Comments are closed.

Партнери: