Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
У Львові відбудеться Форум демократичних шкіл | Центр міського сервісу

У Львові відбудеться Форум демократичних шкіл

У п’ятницю, 23 березня, з 14.00 до 18.30 год. у великій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться Форум демократичних шкіл.

Демократична школа - перший крок до справжньої вільної країни. Починаючи з учнівського самоврядування, суспільство вчиться мати своє бачення демократії та будувати країну під тип вільної незалежної держави.
   
Щоб краще зрозуміти, в якому напрямку зараз рухається молоде покоління з шкільним самоврядуванням. та як досягти подальших кроків розвитку демократичного суспільства, Інститут розвитку самоврядування пропонує львівським школам відвідати «Форум демократичних шкіл».
   
 На Форумі пропонують не лише перейняти досвід найдемократичнішої країни світу – США, а й побачити на прикладі п’яти львівських шкіл як реалізувалися проекти у рамках проекту «Інститут Розвитку Самоврядування». Також кожному варто долучитися до дискусійної панелі «Важливість учнівського самоврядування у контексті розвитку демократії».
   
Обов’язкова попередня реєстрація.
   
Запрошеним школам необхідно заповнити групову форму реєстрації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScOmtxIhmdxjqK0cHr-O7XZ2l-o73VdM1ZMkK4WPVHQReqtMA/viewform
   
Контактний номер: Ілля Ткаченко – (068) 158 39 46, Олександр Богун – (096) 807 97 72.
 

Уляна Шпуляр

Comments are closed.

Партнери: