У Львові стартує програма для стартаперів-початківців та ІТ-підприємців Startup School University Edition

У Львові стартує Startup School University Edition — єдина школа у Львові для стартаперів-початківців та майбутніх IT-підприємців на безкоштовних засадах. Протягом 2-х місяців охочі зможуть сформувати свою бізнес-модель та відчути життя стартапера з середини.

Програма триває 2 місяці. Модулі навчання починаються з 27 березня. Програма реалізовується учетверте, за попередні 2 роки понад 900 студентів взяли участь у навчанні, 87 проектів було запущено за допомогою Startup School University Edition.
   
Учасники програми матимуть 7 воркшопів:
   
1. Формування ідеї;
   
2. Створення прототипу;
   
3. Маркетинг;
   
4. ІТ право;
   
5. Бізнес девелопмент;
   
6. Business Model Canvas;
   
7. Формування команди.
   
«Особливість весняного набору полягає в тому, що навчатися в школі можуть не тільки студенти, а й всі, хто прагне прокачатися в сфері стартап-індустрії та має ідеї для реалізації. За анонсами лекторіїв можна стежити на сторінці школи у Facebook», - зазначив  Іван Дмитрасевич, керівник бізнес-інкубатора та коворкінгу Startup Depot.
   
Лекторами та менторами школи є кращі практики технологічного бізнесу, які мають компетенції у бізнес-аналізі, маркетингу, управлінні проектами, командами та розробкою продукту. До участі запрошуються студенти всіх спеціальностей та курсів, які мають поверхневе розуміння про кожен із модулів. Лекції відбуватимуться в університетах Львова, а також будуть залучені університети Івано-Франківська та Тернополя.
   
На другий етап школи відберуть команди, які сформуються під час лекторіїв та захочуть продовжувати розвивати свої ідеї. З ними будуть працювати досвідчені ментори та команда Startup Depot (фізично та онлайн).
   
Відтак 19 травня у Львові відбудеться Демо День, на якому будуть представлені 10 команд з трьох міст. Найкращі команди отримають перше фінансування на розвиток стартапу. Також 3 найкращі команди візьмуть участь у пре-акселераційній програмі від Startup Depot. Lviv Business Incubator влітку, де команди продовжуватимуть працювати над виходом ідеї на новий рівень, щоб вона могла перетворитися в повноцінний бізнес.
   
«Ми маємо таку розширену програму і наша мета – помагати молоді ставати підприємцями. Для цього робота поділена на два сегменти – це той проект, яким займається Startup Depot, а також є ще друга частина, яка пов’язана з соціальним підприємництвом, тобто коли підприємці, крім заробляння грошей, виконують ще і якусь важливу соціальну функцію.
   
Оця Startup School, яку ми разом з Startup Depot реалізовуємо, вона є надзвичайно успішна. І ми взагалі думаємо, що варто виходити за межі цього проекту і проводити їх кілька разів на рік. Тому що наша мета – максимальне охоплення учнів, студентів, людей, які вже закінчили навчання у вишах, оцими підприємницькими курсами. Бо саме від кількості отаких креативних, інновативних, творчих, підприємливих людей залежить, наскільки швидко розвиваються міста. Ми маємо все більше і більше людей навчати тому. Бо підприємці – це люди, які несуть у світ інновації, нові рішення, створюють нові робочі місця, платять податки. Це люди, які розвивають місто», - наголосив Олександр Кобзарев, керівник КУ «Інститут міста».
   

Розклад

Проект реалізується у партнерстві з КУ «Інститут міста», Інститутом розвитку міст у Кракові та співфінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща  в межах програми «Польська допомога заради розвитку».

Розклад

1 тиждень: 26.03 - 30.03

27 березня: вступна лекція: НУ «ЛП» - 16:30 ЛНУ ім. І. Франка - 16:30 28 березня: вступна лекція в Івано-Франківську Промприлад - 16:00 29 березня: вступна лекція в Тернополі IT House - 16:00

2 тиждень: 02.04-06.04

Лекція: Формування ідеї Спікер: Богдан Гнатковський 3 квітня, 16:30 (ЛНУ ім. І. Франка) Лекція: Перевірка бізнес-гіпотез, прототипування Спікер: Роман Зварич 4 квітня, 16:00 (НУ “ЛП”) Лекція: Формування успішної команди Спікер: Наталка Шпот 5 квітня, 16:30 (ЛНУ ім І. Франка)

3 тиждень: 10.04-13.04

Лекція: IT Law Спікер: Юрій Корнага 11.04, 16:00 (НУ ”ЛП”) Лекція: Business Model Canvas Спікер: Сергій Дмитришин 12.04, 16:00 (Тернопільська Бізнес Школа)

4 тиждень: 16.04-20.04

Лекція: Бізнес девелопмент Спікер: Олена Занічковська 17.04, 16:00 (НУ “ЛП”) Лекція: Маркетинг Спікер: Христина Бойко 18.04, 16:30 (ЛНУ ім, І. Франка)

Comments are closed.