У Львові 24 березня відбудеться X-Mind Lviv Conference – конференція, де говоритимуть про передові технології сучасності

Громадська організація UTrend запрошує всіх охочих відвідати найпрогресивніший захід весни у сфері науки та технологій – X-Mind Lviv Conference. Конференція X-Mind Lviv покликана розповісти про сучасні технології, які відіграють визначальну роль для суспільства майбутнього.

«Знання трендів потрібне кожному професіоналу своєї справи, які щодня працюють над створенням чогось нового. Ми хочемо запропонувати не тільки сучасні практичні знання у новаторському форматі, але й обговорити їхній вплив на людство – позитивний та негативний», - зазначають організатори.
   
«Наука й технології сьогодні безпосередньо впливають на те, як люди сприймають світ. На X-Mind Lviv ми обговоримо актуальні проблеми сучасності та спробуємо зрозуміти, куди мали б рухатися технології», – зазначив Микола Максименко, Research Lead у SoftServe.
   
Трансгуманізм, електромобільність, віртуальна реальність, штучний інтелект, генна терапія, криптовалюта – про все це та набагато більше з учасниками поспілкуються керівник управління ІТ Львівської міської ради Марта Романяк, керівник програми «Етика-Політика-Економіка» Юрій Підлісний, філософ та культуролог Ігор Колесник, співзасновник та голова Tesla Club Ukraine Назар Шимоне-Давида, R&D Director в SoftServe Василь Милько та багато інших відомих провідних спеціалістів в своїй сфері.
   
Під час конференції всі охочі зможуть побувати у віртуальній реальності та взяти на тест-драйв сучасні електрокари – BMW i3 та i8.
   
Якщо ви завжди хочете тримати руку на пульсі та бути обізнаним у всіх проривах та передових технологіях сучасності – не втрачайте можливість творити майбутнє вже сьогодні.
   
Детальніше на сайті конференції та на Фейсбук-сторінці.
 

Романа Куць

Comments are closed.

Партнери: