У червні буде відкрито новий рейс Львів-Батумі

У червні буде відкрито нове авіасполучення між містом Львів та містом Батумі (Грузія). Сьогодні авіакомпанія «Yanair» анонсувала, що рейси розпочнуться з 8 червня, будуть двічі на тиждень. Мінімальна ціна квитків у два боки становитиме орієнтовно 220 доларів.

«Нам дуже приємно, що ми разом з компанією «Yanair» маємо змогу анонсувати дуже добрі новини. Колись говорили, якщо є річка, то розвивається місто, а сьогодні воно розвивається, якщо є робота і якісні авіакомпанії. Ми дуже дякуємо колегам, що буде нове сполучення вже з червня.
   
Цього року я вперше побував в Грузії. Насправді, я побачив, що можливість кооперації між нашими країнами і містами є величезною. Я думаю, що зі запуском рейсів два рази на тиждень, ми побачимо, що потреба буде настільки велика, що ця кількість рейсів буде збільшуватися, ми будемо звертатися до компанії. Нам сьогодні дуже важливо, що компанія є тут і має змогу запрезентувати рейс.
   
Дуже важливо те, щоб ми не просто говорили про відкриття рейсу, а щоб ми могли використати той ресурс, аби готувати вже туристичні продукти як для Львова, так і для Батумі», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
   
Представники авіакомпанії YanAir оголосили відкриття прямого сполучення зі Львова у Грузію. Рейси Львів – Батумі розпочнуться з 8 червня 2018 року двічі на тиждень – щовівторка та щоп’ятниці. Виліт з Батумі запланований о 13:15, зі Львова – о 16:00, тривалість польоту 2 год 50 хв.
 

Романа Куць

Comments are closed.