«Трембіта» – підприємство, де народжується музика

Підтримати і зберегти своє, унікальне та якісне виробництво. Львівська фабрика музичних інструментів «Трембіта» працює ще з 1945-го року. Загалом, в Україні було дев’ять таких підприємств. Але після вступу України в СОТ на ринок ввірвалися конкуренти з Китаю та Індонезії, які витіснили вітчизняну продукцію. У нас тоді все дорожчало, а багато речей на той час завозили з-за кордону контрабандою. Тож витримати конкуренцію було неможливо.
Виробництво меблів, а саме столів та стільців, дозволило підприємству залишитися на ринку. Тож тепер «Трембіта» – єдина в Україні фабрика, яка виробляє музичні інструменти як для широкого загалу, так і для професійних виконавців. Її послугами користуються гурт «Скрябін», відомі цимбалісти та бандуристи. Бандури взагалі є гордістю виробника. Їх знають не лише в Україні, а й у Канаді, Австрії, США, та Франції.
Майстри, які готують кожен інструмент, вкладають в нього не тільки багаторічну майстерність, а й українську душу.
Пропозиція є, потрібен попит. Аби підтримати місцевого виробника унікальної продукції, місто почало системно виділяти кошти для шкіл на закупівлю музичних інструментів.

Comments are closed.