Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Теплопостачальні підприємства Львова подають опалення до усіх споживачів | Центр міського сервісу

Теплопостачальні підприємства Львова подають опалення до усіх споживачів

Як повідомили у ЛМКП «Львівтеплоенерго» та ЛКП «Залізничнетеплоенерго», станом на ранок підприємства здійснюють подачу опалення і гарячої води до усіх споживачів.

Станом сьогодні на ранок теплопостачання отримують усі споживачі ЛМКП «Львівтеплоенерго». Опалення подається до 1618 споживачів: 1607 будинків у Львові та 11 будинків у м. Винники; гаряча вода подається до 1108 будинків.
   
Також ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до усіх споживачів, які обслуговує підприємство.
   
Нагадаємо, в опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подає опалення до 1618 житлових будинки, гарячу воду до 1108 будинків, 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки).
   
ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подає опалення до 525 житлових будинків, 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.

Ганна Пищула

Comments are closed.

Партнери: