Сьогодні подадуть тепло до шкіл, садочків та лікарень Львова

Андрій Садовий підписав розпорядження, згідно з яким у закладах освіти, охорони здоровꞌя та культури розпочато опалювальний сезон.

Згідно з розпорядженням міського голови Андрія Садового, теплопостачальні підприємства розпочинають подачу опалення до бюджетних установ – шкіл, дитсадків, лікарень, поліклінік, закладів культури – на підставі письмових звернень керівників закладів.
   
У новому опалювальному сезоні 2017-2018 року ЛМКП «Львівтеплоенерго» подаватиме опалення до 197 освітніх закладів (школи, садочки) та 51 медичного закладу (лікарні, поліклініки). ЛКП «Залізничнетеплоенерго» подаватиме опалення до 42 закладів освіти (школи і садочки) і 6 медичних установ.
   
Сьогодні зранку підприємство вже почало подачу опалення до 4 бюджетних установ на основі листів-звернень керівників закладів:  до обласної клінічної лікарні (вул. Чернігівська, 7), оранжерейно-тепличного комплексу ЛНУ ім. І. Франка (вул. Черемшини, 44), 3-тя міської клінічної лікарні (вул. Рапапорта, 8), міського комунального клінічного пологового будинку (вул. Мечникова, 8).

Джерело

Comments are closed.