Реєструйтеся на німецько-українську конференцію “Міста, комфортні для життя”

1 грудня у Львові відбудеться друга німецько-українська конференція з міського розвитку. Представники всіх рівнів урядування Німеччини та України, а також громадянського суспільства, науки та бізнесу обговорюватимуть актуальні міжнародні тренди у сфері інтегрованого міського розвитку під загальним гаслом “Міста, комфортні для життя”.
   

У музейно-культурному комплексі пивної історії “Львіварня” (вул. Клепарівська, 18) о 9:00 розпочнеться конференція.

ЛЕЙПЦИЗЬКА ПРЕМІЯ 2017
   
Вже вдруге із великим успіхом відбувся конкурс на вручення Лейпцизької премії інтегрованого міського розвитку. Цього року ми отримали цікаві та перспективні проектні заявки. У рамках Конференції відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців за участі заступника Міністра пана Лева Парцхаладзе (Мінрегіон) та Державного секретаря пана Ґюнтера Адлера (BMUB). У ході офіційного прийому, що відбудеться після церемонії нагородження, ми хотіли би запропонувати можливість для подальшого обміну думками та обговорення тематик, представлених у ході Конференції.
   
Під час Конференції  Професійний погляд на побудову комфортного для життя європейського міста представить у своїй доповіді пан Штефан Райсс-Шмідт, керуючий справами міста та очільник департаменту містобудування м. Мюнхен (Stadtdirektor und Leiter der Stadtentwicklungsplanung, Stadt München). Огляд актуальних викликів для формування міст, комфортних для життя, в Україні буде продемонстрований паном Владиславом Тимінським, програмним директором школи урбаністичних студій CANactions.
   
Обговорення основної теми конференції продовжиться в рамках трьох тематичних арен:
   
Aрена A: Партисипативні міста – вчасне та прозоре інформування громадськості щодо проектів міського розвитку, а також залучення різних груп суспільства до їх планування та реалізації;
   
Арена В: Екологічно збалансовані міста – екологічно збалансовані практики муніципального врядування та заходи, що сприяють сталому та ощадливому відношенню до ресурсів навколишнього середовища;
   
Aрена C: Креативні міста –інновативні способи використання міського простору; заходи, спрямовані на зміцнення творчого середовища та креативної економіки у містах.
   
Основну програму лекцій та виступів завершить серія коротких презентацій у форматі “печа-куча” за участі міських ініціатив, що були відзначені в рамках конкурсу “Лейпцизька премія інтегрованого міського розвитку” у 2016 р. Учасники Конференції також зможуть ознайомитись із цьогорічними конкурсними проектами в рамках тематичної виставки, змонтованої у приміщенні Конференції.
   
ПРЕДСТАВЛЕННЯ НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ МЕРЕЖІ МІСТ
   
В рамках Конференції відбудеться презентація новоствореної мережі міст, що складається з Гайдельберга, Києва, Львова, Ляйпціга,  Миколаєва, Нюрнберга, Оснабрюка та Харкова.
   
ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ НА УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ:     РЕЄСТРАЦІЙНА ФОРМА     ОСТАННІЙ ТЕРМІН ЗАПОВНЕННЯ АПЛІКАЦІЙНОЇ ФОРМИ: 24 ЛИСТОПАДА 2017 Р.      Участь у Другій німецько-українській конференції з міського розвитку є безкоштовною. Учасникам з інших міст може надаватися місце у готелі за рахунок організаторів.

Comments are closed.