Запрошуємо на стажування у «Об’єднанні «Самопоміч»

Startup Stock Photos

Хочеш здобути корисні навички та отримати практичний досвід? Якщо ти активний та ініціативний, готовий вчитися, тоді ти нам потрібен 🙂Запрошуємо усіх охочих долучитися до команди «Обєднання«Самопоміч»! У нас можна пройти стажування, та разом з нами впроваджувати інноваційні проекти  для розвитку міста!
   
У  «Об’єднанні «Самопоміч» успішно функціонує програма стажувань в різних напрямках роботи. Завдяки їй, студенти та випускники мають можливість розкрити свій професійний потенціал, отримати практику і досвід. Це участь у різноманітних соціальних, освітніх проектах, юридичному, загальноорганізаційному та медіавідділах!
   
Ми пропонуємо:
 • Гнучкий графік, можливість поєднувати стажування з навчанням, можливість стажуватися неповний робочий день (по кілька годин щодня);
 • Можливість пройти навчальну практику;
 • Цінний досвід в умовах реальної практичної роботи;
 • Характеристику, рекомендації та сертифікат після завершення стажування;
   
Стажування в  «Об’єднання «Самопоміч» – це:
 • найкращий старт твого майбутнього успіху;
 • прекрасна можливість отримати цінний досвід і нові знання;
 • можливість зробити власний внесок у досягнення організації, стати частиною команди професіоналів і зануритися в дружню атмосферу колективу!
   
Програма стажування спеціально розроблена для отримання студентами практичного досвіду на період 3 місяців.
    Пройти стажування у «Юридичній службі для львів’ян» можуть студенти та випускники юридичних факультетів. Кожний вибудовує зручний для себе графік роботи та за результатами стажування отримує характеристику.    
Якщо тобі важлива безпека діток на дорозі, долучайся до кампанії «Безпечне місто»! 
   
Кампанія “Безпечне місто” спрямована на вирішення ключових проблем, які зменшують безпеку дорожнього руху у Львові. Мета проекту – продемонструвати, яким чином можна покращити безпеку дорожнього руху, шляхом впровадження необхідних елементів для досягнення безпеки на дорозі.  Серед проектів кампанії – «Жовтий добродій», тренінги для школярів, та ще багато іншого!
  Запрошуємо долучатися до проекту «Кібер варта»! 
  Мета ініціативи «Кібер варта» - стояти на варті безпеки інтернет-користувачів, допомагаючи батькам захищати своїх дітей у віртуальному просторі і виховуючи покоління розумних користувачів інтернету. У рамках проекту волонтери проводять тренінги з правил безпеки в мережі серед школярів, використовуючи при цьому спеціальні навчальні ігри. Також проводяться бесіди з дорослими, розповсюджуються друковані та віртуальні інформаційні матеріали з безпеки в інтернеті. 
  Освітня ініціатива «Розумне місто» чекає на тебе!     Ця кампанія спрямована на підвищення освіченості населення, інтелектуального рівня, стимулювання розвитку наукової діяльності. Проект покликаний надихнути дітей, молодь і дорослих розвивати науковий потенціал України.     
Якщо тебе цікавить соціальна сфера – долучайся до кампанії «Відповідальне місто»! Вона робить багато корисних проектів, серед яких: 
   
 1. «Світло в оселі»
   
Проект триває уже 5-тий рік. Соціальний проект, створений для підтримки людей старшого віку, що живуть самі та не мають змоги потурбуватися про себе та власні оселі. Акції проводяться двічі на рік: під час різдвяних та великодніх свят. Витративши 2-3 години вільного часу, кожен із нас може зробити неоціненний вклад у життя пенсіонера. Помити вікна, витерти пилюку з полиць старих шаф чи просто винести сміття – у квартирі пенсіонера робота знайдеться для кожного.
   
 1. «Подаруймо тепло»
   
Проект спрямований на соціалізацію вихованців з інтернатів. До проекту залучені інтернати та ДБСТ. У його рамках для дітей організовуються екскурсії, походи в кіно, театри, проводяться майстер-класи та навчання.
   
 1. «Соціальне репетиторство»
   
Мета проекту – допомогти вихованцям з інтернатів та малозабезпечених сімей  Львова підготуватися до вступу у вищий навчальний заклад. Соціальні репетитори проводять безкоштовні заняття для школярів 11-х класів з усіх предметів, представлених на ЗНО. Заняття проходять у приміщеннях шкіл-інтернатів та бібліотеки в центрі міста по 2 год. на тиждень.
   
Тож якщо ти…
 • Маєш хороші аналітичні здібності та комунікативні навички;
 • Хочеш працювати та розвиватися в молодому, динамічному колективі;
 • Прагнеш до професійного росту і всебічного розвитку;
 • Здатен генерувати нові ідеї;
 • Старанний, цілеспрямований, маєш лідерські здібності;
 • Швидко навчаєшся
…тоді тобі до нас!
   
Звертайся за адресою: м. Львів, пл. Міцкевича, 6/7  т. (032) 297-1000.
   

Погоджуйся, нам потрібні такі, як ти 😉

Comments are closed.