Проект La Joëlette: люди з інвалідністю підкорюватимуть гірські вершини

Проект здійснення мрії On 3 wheels розпочинає унікальний рух подорожей із людьми з інвалідністю – La Joëlette. Вони продовж 30-31 травня разом з Іваном Маслюком підкорюватимуть найвищу точку України – гору Говерлу. Проект On 3 wheels був започаткований мрією Івана, який незважаючи на ДЦП, хотів побачити океан. У 2016 році за допомогою друзів він на спеціальному триколісному велосипеді подолав майже 5000 км і здійснив свою мрію.

Тоді троє друзів допомогли Іванові Маслюку, який самостійно не ходить, добратись до Лісабону, побачити океан і надихнути сотні людей з інвалідністю на здійснення своїх мрій. Тому тепер хлопці не можуть бути осторонь проблем людей з інвалідністю і, приїхавши додому, розпочали підготовку до нового, унікального для України проекту La Joëlette – підкорення вершин людьми з інвалідністю.
   
«Навколо нас – тисячі людей з особливими потребами, замкнутих у чотирьох стінах. Вони теж хочуть подорожувати, вести активний спосіб життя, і ми їм допоможемо», – ділиться один із засновників руху Олег Савчук. Для подорожей з людьми з неповносправністю використовуватимуть спеціальні візки розроблені у Франції La Joelette. Дізнавшись про плани On 3 Wheels, відомий український меценат подарував їм такий візок.
   
«Я вірю, що завдяки цьому проекту такі люди як я зрозуміють, що суспільству вони не байдужі. А наше суспільство стане більш толерантним до таких людей і сприйматиме нас як рівних», – каже Іван Маслюк. Зокрема, декілька разів на місяць організовуватимуть походи, тривалістю 1 - 3 дні у живописні місця України разом з людьми з інвалідністю. Перший похід відбудеться 30-31 травня на гору Говерла на чолі з Іваном Маслюком. За наступними походами можна слідкувати і долучатися на сторінці проекту у Facebook.
   
«Щоразу ми залучатимемо нових волонтерів в походи для того, щоб люди мали особисте спілкування з такими людьми і відчували себе причетними до змін у суспільстві. Ми пропонуємо вам приєднатися до команди On3Wheels. Станьте волонтером, учасником, лідером походів, для того щоб здійснити ще більше мрій», – каже новий учасник проекту Мирослава Кушнір.
   
 «Ми не будемо обмежуватимемось одним візком і однією організацією. Ми хочемо, щоб люди зрозуміли проблему ізольованості людей з інвалідністю і різними способами намагалися її вирішити, одним з яких є La Joëlette. Ми надаватимемо візок La Joëlette іншим організаціям для походів, щоб він служив для людей з інвалідністю», - розповідає Сашко Луцик.
   
Також незабаром запустять проект на спільнокошті, де кожен охочий зможе долучитися до здійснення мрій людей з інвалідністю. За детальною інформацією звертайтесь за телефонами: 0937293855 – Сашко Луцик або 063 15 43 265 – Олег Савчук.

Comments are closed.

Партнери: