Підсумки 2017 року у сфері культури

У 2017 році у Музеї народної архітектури та побуту у Львові імені Климентія Шептицького проведено реставрацію 7 об’єктів, у Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького розпочато реконструкцію стадіону «Юність», у місті створено 5 тематичних кіноклубів та проведено ремонтні роботи в 3 народних домах.

Нові бібліотеки
   
Проведено ремонтні роботи в 8 бібліотеках-філіях на 2,7 млн грн. Реалізовано проектів на понад 830 тис грн. Бібліотеки стали мультифункціональними з різними тематичними, ігровими зонами.
   
Ремонти в музеях та театрах
    Ремонтно-реставраційні роботи проведено у 4 театрах на 3,7 млн грн. Дофінансовано нові театральні постановки та організовано Міжнародний фестиваль театрів на 635 тис грн. Закуплено нове обладнання на 700 тис грн.
   
Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького
   
Проведено реставрацію 7 об’єктів. Стодола с. Пилипець на стадії завершення. Вартість реставрації експонатів – понад 1 млн грн.
   
Центральний парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького
    Проведено реконструкцію трьох алей площею 800 м кв на понад 1 млн грн.
   
Відзначення найкращих
   
Відзначено найкращих працівників музеїв (150 тис грн), працівників культури (300 тис грн), менеджерів у сфері культури (175 тис грн).
   
Підтримка книговидання
    На дофінансування загальноміських літературних заходів виділено 994 тис грн. За підтримки міста проведено 6 проектів на 1,5 млн грн. На Конкурс україномовних видань львівських видавництв місто надало 420 тис грн.
   
Оновлений стадіон «Юність»
    Розпочато реконструкцію стадіону «Юність», з оновленням трибун, крісел, роздягалок тощо. Ці роботи буде продовжено наступного року.
   
Розвиток кіноіндустрії
    Створено п‘ять тематичних кіноклубів Сокіл, MSB, Територія, WatsOnFriday, Оскар. Запущено другий сезон кінотеатру на даху.
   
Культура в райони
    Проведено ремонтні роботи в 3 народних домах. Вартість капітальних ремонтних робіт – 540 тис грн.

Уляна Шпуляр

Comments are closed.

Партнери: