Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Перекрито рух транспортних засобів на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна) | Центр міського сервісу

Перекрито рух транспортних засобів на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна)

Як повідомили в департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР, від суботи, 24 березня, і до 22.00 год 1 серпня 2018 року перекрито рух транспорту на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна).

З метою забезпечення проведенням капітального ремонту вул. Личаківської від суботи, 24 березня, до 22.00 год 1 серпня 2018 року буде перекрито рух транспорту на вул. Личаківській (від вул. Б. Котика до вул. Пасічна).
   
Об’їзд дороги здійснюється відповідно до розробленої схеми організації дорожнього руху. Роботи виконує ТзОВ «Онур» на замовлення ЛКП «Львівавтодор».
   
Нагадаємо, з 25 березня 2017 року розпочався капітальний ремонт вул. Личаківської (на ділянці від вул. Мечникова до вул. Пасічна з розворотним кільцем). Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Орієнтовна вартість робіт 6 млн. євро. Тут буде проведена капітальна реконструкція дорожнього покриття, заміна трамвайної колії, контактної мережі та інженерних мереж, зокрема колектора.
   
Реконструкція вулиці здійснюється у три етапи. Перший етап - це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечникова. Другий етап - роботи на ділянці від вул. Круп’ярської до вул. Б. Котика. І третій етап - від вул. Б.Котика до вул. Пасічної.
   
Департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради просить вибачення у мешканців за тимчасові незручності, пов’язані з проведенням необхідних ремонтних робіт.
   

Ганна Пищула

Comments are closed.

Партнери: