На вул. Личаківській, 105 буде музична школа

19 квітня, на сесії Львівської міської ради прийняли у власність територіальної громади м. Львова цілісного майнового комплексу військового містечка № 85 на вул. Личаківській, 105, де в подальшому розпочнуть проект будівництва музичної школи.

«Кабмін свого часу прийняв рішення про передачу цілісного майнового комплексу військового містечка на вул. Личаківській,105 територіальній громаді міста Винники. Багато було припущень про те, як могла би використовуватись ця територія. Але місто мало чітку позицію, що це є територія наша, міська, і вона повинна використовуватись для розвитку соціальної інфраструктури. Громада міста Винники прийняла на останньому пленарному засіданні рішення про передачу цього цілісного майнового комплексу Львову. Ми завершили цей процес. Зараз на засіданні виконавчого комітету будемо створювати комісію і оформляти право власності територіальної громади міста. Там би мала бути музична школа. Це стосувалось питання колишньої плебанії костелу святого Антонія. Була позиція і зараз ці приміщення є як музична школа. В цій школі займається багато дітей. Вона є популярною. Ми пропонуємо ось такий компроміс. Є доручення міського голови щодо оголошення міжнародного архітектурного конкурсу, щоб ця школа була окрасою нашого міста», - розповіла Гелена Пайонкевич, директор юридичного департаменту ЛМР.
   
Нагадаємо, 25 січня, на сесії Львівської міської ради прийняли ухвалу про затвердження територіальній громаді міста Винники в особі Винниківської міської ради технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. Личаківській, 105.
 

Уляна Шпуляр

Comments are closed.