На Різдво у Львові відбудеться традиційний святковий обід для потребуючих

В день Різдва Христового, 7 січня, міжнародна мирянська спільнота святого Егідія організовує у Львові різдвяний обід з потребуючими. Захід розпочнеться о 15.00 год. у храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175). Також для потребуючих у Львові напередодні Різдва, 6 січня, організовують святвечори.

Традиційно спільнота святого Егідія відкриває двері всім, хто самотній, сумний, бідний, щоб усі були прийняті з теплом і з любов’ю. Цього року за різдвяні столи сядуть 300 осіб.
   
«Такі різдвяні обіди для потребуючих міста Львова вже стають традиційними у нашому храмі. Кожного року в нашому заході бере участь все більше людей. Цей різдвяний обід – це соціальний виклик для нас, адже повнота Різдва полягає в тому, що Христос приходить у цей світ в скромних становищах, одягає і приймає бідність людини. Християнський спосіб святкування Різдва полягає у тому, що Христос народжується для всіх – як для бідних, так і для багатих. Було б прекрасно, якби ми в цей день об’єднались, і між нами не було поділу, щоб ми підтримали потребуючих людей, адже в них вбачаємо нашого Спасителя», – наголосив о. Андрій Боднар, настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці УГКЦ.
   
Організатори заходу шукають волонтерів, тож просять всіх охочих долучатись.  Контактна інформація: о. Андрій Боднар, настоятель храму, тел.: 096 51 20 293.
   
Додамо, що цього року у переддень Різдва, 6 січня, різдвяні святвечори для потребуючих також організовують Український католицький університет, Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», БФ «Справа Скарбека». Детальніше про святвечори – тут.
 

Марія Демчина

Comments are closed.

Партнери: