На місці колишнього кінотеатру «Галичина» у Львові збудують 20-поверхівку

У п’ятницю, 15 вересня, виконавчий комітет Львівської міськради надав містобудівні умови та обмеження на реконструкцію нежитлової будівлі у житловий комплекс з вбудованими та прибудованими приміщеннями комерційного та громадського призначення і підземним паркінгом на вул. Любінській, 93.
   
Йдеться про реконструкцію колишнього кіноцентру «Галичина», який не функціонує з 2000-х років. На його місці забудовник Тарас Барщовський планує звести житловий комплекс з п’яти будівель висотою 2, 6, 7, 10 та 20 поверхів.
   
Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, в комплексі передбачені близько 200 паркомісць, відновлення чотирьох кінозалів, дитячий центр, офісні приміщення. Коментуючи плани побудувати на вул. Любінській 20-поверхівку, Юліан Чаплінський зазначив: «Цей район радянського періоду обмежується радянськими будинками по 9 поверхів. Зараз Любінська має дуже скучний силует, який струнка «свічка» урізноманітнить».
   
Юліан Чаплінський також уточнив, що зведення 20-поверхівки заплановане в зоні Г-2, яка не обмежує поверховість будівель. Однак забудовник ще має отримати погодження від львівського аеропорту, оскільки будівля буде розташована недалеко від нього. Документу ж, який би встановлював обмеження на висотність будівель у Львові, за словами Чаплінського, немає. Крім того, це вже не перший хмарочос, дозвіл на який видає мерія. Раніше виконком дозволи будівництво 20-поврехівки на просп. Чорновола та 22-будівлі ІТ-парку на вул. Стриській – Чмоли.
   
Зазначимо, що бізнесмен Тарас Барщовський, який викупив кінотеатр та будуватиме житловий комплекс, є власником холдингу з виробництва соків T.B.Fruit – найбільшого українського виробника соків під маркою «Galicia».

Джерело

Comments are closed.

Партнери: