Music for kids: у Львові дітей безкоштовно навчатимуть сучасної музики

Записувати семпли з живої природи, створювати музику для комп’ютерних ігор чи саундтреки до мультфільмів, імпровізувати і записувати власні пісні - безкоштовно вдосконалити свої вміння у сфері сучасної музики дітям пропонують організатори навчальної програми “Music for Kids”. Досвідчені музиканти та композитори працюватимуть з відібраними учасниками та учасницями впродовж трьох місяців. У фіналі випускники матимуть можливість виступити на сцені міжнародного фестивалю Leopolis Jazz Fest. Прийом заявок триває до 31 березня.

Навчальна програма складатиметься з 24 занять по 2 години (двічі на тиждень), які завершаться триденним інтенсивом у горах. Там діти займатимуться філдрекордінґом, інтерактивними іграми, вправами з комунікації. Фінальним акордом навчання буде виступ у рамках Leopolis Jazz Fest.
   
Для участі у конкурсі запрошують учнів дитячих музичних шкіл Львова віком 10-14 років. Обов’язковою умовою навчання є впевнене володіння музичним інструментом (обмеження щодо видів та кількості інструментів відсутні). Також бажано мати досвід написання власних музичних творів, пісень, створення обробок, аранжувань відомих композицій, саундтреків. Важливими є здібності до музичної імпровізації.
   
Відбір відбуватиметься у два етапи. Під час першого туру від охочих очікують виконання академічного музичного твору, який найкраще розкриє потенціал виконавця (соло, з концертмейстром, під плейбек). Підготовка та виконання музичного твору власного авторства (відсутні будь-які жанрові обмеження). Викладачі школи готові надати кваліфіковану допомогу в підготовці виконання музичного твору (за попередньою домовленістю).
   
Другий тур - імпровізація на основі запропонованого музичного супроводу. У разі успішного проходження усіх відбіркових етапів конкурсу, переможці отримають можливість безкоштовногонавчання на курсі “Music for kids” у Vedel School.  

Христина Процак

Comments are closed.