Місто Львів має 4 системи відкритих даних

У Львові діє 4 системи відкритих даних, кожна з яких прив’язана до офіційного сайту Львівської міської ради. Найближчим часом заступник міського голови Львова з питань розвитку публічно представить одну з найбільших відкритих систем, яка наразі працює у бета-версії.

«Ми маємо 4 системи, де працюємо з відкритими даними. Усі вони прив’язані до сайту http://city-adm.lviv.ua/ , на всі ці портали дуже легко зайти. Геоінформаційна система має ряд шарів і над одним з них ми детально працюємо з Вікторією Довжик – головою бюджетної комісії – куди наносимо всі об’єкти, що будуть мати близько 15-ти різних описів: скільки грошей, хто підрядник, коли роботи розпочинають, коли завершуються тощо. Це буде одна з найбільших відкритих систем, зараз вона працює у бета-версії. Я думаю, що протягом тижня ми представимо цю систему публічно.
   
Три виконкоми тому ми затвердили план дій по відкритих даних, тобто це є конкретний план дій на два роки, де видно, які сервіси і коли ми додаємо», - зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.
 

Романа Куць

Comments are closed.

Партнери: