Майстерні міста 2017

У Львові з 5 до 16 червня діятиме «Майстерня міста-2017». Під час «Майстерні» буде реалізовано 41 проект, який націлений на розвиток нашого міста.

Збиратися в червні — активістам, тим, хто змінює культурний та міський простір Львова, вже стало доброю традицією. П’ятий рік поспіль у Львові відбувається «Майстерня міста». Цьогоріч програма ще більш насичена, а її учасниками та співорганізаторами стала велика кількість міських активістів, культурних осередків, та власне, мешканців міста.
Інститут міста  став  організатором цьогорічної «Майстерні міста», спільно з Львівською міською радою та Німецьким представництвом GIZ у Львові , згуртували найактивніші осередки в місті, тих, хто у той чи інший спосіб сприяє збереженню та розвитку міста, залученню мешканців до усвідомлення міського простору, рівності в місті, розвитку велоспільноти, поширенню сучасної культури.

Мета «Майстерні міста 2017» — заохотити всіх зацікавлених осіб, мешканців та гостей Львова до спільного діалогу на актуальні для міста теми. Темаю цьогорічної майстерні міста стала урбаністична децентралізація в межах міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами та активістами.

Як раніше повідомляла команда проекту, –  головна локація «Майстерні міста 2017» буде розміщена біля «Музею ідей» (вул. Валова,18а).  Також паралельно працюватимуть майданчики «Майстерні» в інших місцях міста.
Варто зазначити, що години роботи для головної та локальних майстерень є однаковими: початок заходів з 10:00 год., завершення активностей – 22:00 год.
Отже, просимо ознайомитися з днями роботи  локальних павільйонів Майстерні міста’17:
ЛЕВАНДІВКА
6-7 червня алея Левандівського парку біля КМЦ “Супутник” (вул. Повітряна, 20)
РОГАТКА
8 червня
площа перед Фабрикою повидла (вул. Богдана Хмельницького, 124)
СИХІВ
9-10 червня
площа перед «Кінопалацом ім. О. Довженка» (проспект Червоної Калини, 81)
ЗАМАРСТИНІВ
11-12 червня
площа перед СЗШ № 81 (вул. Гетьмана Мазепи, 1а)
РЯСНЕ
13-14 червня алея навпроти ЛКП «Рясне-402» (вул. Генерала Алмазова – вул. Шевченка 350б-352)
Джерело: Майстерня міста

Comments are closed.