Конференція «Intro-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу?»

У Львові 24 квітня відбудеться восьма щорічна візійна конференція на тему інновацій у підприємництві «Intro-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу?».

Українські та міжнародні експерти та підприємці зустрінуться у Центрі Шептицького у Львові, аби обговорити те, як втілювати інноваційні підходи у великих корпораціях, малих та середніх бізнесах, а також, як зробити інновації частиною організаційної культури.
   
«На жаль, дуже часто розвиток організаційної культури відстає від вимог інноваційних зрушень. Тому актуальним є питання реалізації задекларованих цінностей як керівниками, так і персоналом, що сприяє внутрішньому розвитку організації і створенню дієвої інноваційної мотивації персоналу.
   
Міжнародні інституції вбачають у технологіях головного драйвера розвитку компаній. Важливо, щоб український бізнес більше цікавився суттю глобальних процесів, інновацій і можливостями їх запровадження. Не варто чекати, що держава буде активно розвивати інноваційний потенціал країни, потрібно робити це самостійно. Тому ми вирішили запросити представників різних за розмірами і суттю бізнесів, щоб обговорити необхідність впровадження інновацій, досвід того, як їм вдається це реалізовувати і підхід до них з точки зору збереження і розвитку організаційної культури», - зазначили організатори конференції.
   
Спікери:
  • Гаррі Брутон (Texas Christian University, США)
  • Soumodip Sarkar (CEFAGE’s Strategy, Entrepreneurship and Operations research group, Португалія)
  • Юлія Порошенко («Radar Tech», «Агрохаб», Україна)
  • Кирило Криволап (асоційований партнер «Civitta», Україна)
  • Андрій Павлів (CEO «N-iX», голова наглядової ради Львівського ІТ Кластера, Україна)
  • Андрій Міліневський (партнер-засновник «CX Design»,Україна)
  • Олександр Стоянов (SME Director «Київстар», Україна)
  • Ігор Блистів (маркетинг-директор «Кормотех», Україна).
   
Акредитація для ЗМІ: Світлана Кирильчук, skyrylchuk@lvbs.com.ua, 067 76 00 779
   

Довідка

Конференції INTRO вже 8 років поспіль об’єднують лідерів бізнесу, щоб обговорити актуальні для кожного року теми і перспективи розвитку підприємництва в Україні.
   

Романа Куць

Comments are closed.