Час прибуття транспорту

Щоб дізнатися, за скільки хвилин приїде громадський транспорт, скористайтеся розміщеними на знаках інформаційними повідомленнями із назвою зупинки, персональним QR-кодом та номером.
Де знайти номер зупинки?
Номер можна знайти на інформаційних табло у павільйонах зупинок та на дорожніх знаках  «Пункт зупинки автобуса». Те ж саме стосується зупинок тролейбусів чи трамваїв.
Як це працює?
Спосіб 1
Необхідно: будь-який мобільний телефон   Напишіть повідомлення із кодом зупинки на короткий номер 2214. Час прибуття транспорту Ви отримаєте у вигляді СМС-повідомлення.
Спосіб 2
Необхідно: смартфон з доступом до інтернету та можливістю зчитати QR-код Щоб отримати інформацію, за скільки хвилин приїде автобус, трамвай чи тролейбус,  достатньо зчитати QR-код з наліпки. На екрані Вашого смартфона Ви побачите номер автобуса (наприклад, А28) і час, за який він приїде.
Спосіб 3
Необхідно: смартфон з доступом до інтернету та ввімкненими геоданими Увімкнувши геодані, зайдіть на сайт lad.lviv.ua та оберіть на карті потрібну Вам зупинку. Натиснувши на неї, на екрані Вашого смартфона Ви побачите номер автобуса (наприклад, А28) і час, за який він приїде.
Спосіб 4
Необхідно: смартфон з доступом до інтернету   Зайдіть на сайт lad.lviv.ua та введіть номер зупинки у графі «Код зупинки». На екрані Вашого смартфона Ви побачите номер автобуса (наприклад, А28) і час, за який він приїде.
Такі наліпки – тимчасові аналоги майбутніх електронних табло, які згодом встановлять на всіх зупинках Львова.
Аби дізнатись час прибуття громадського транспорту просто зараз - натисніть тут

Comments are closed.