Де цього літа безпечно купатись львів’янам

Нарешті почалось літо, а з ним і розпочався купальний сезон. Проте далеко не всі водойми є придатними для купання.
Належно підготовані до купального сезону є лише 15 водних об’єктів у Львівській області.
У Перемишлянському районі придатними для водного відпочинку є озеро «Молодіжне», що у самих Перемишлянах, у селі Коросно - ФОП «Гац М.Б.» та в селі Стрілки ТзОВ «Єдем-Резорт і spa».
Що стосується Жовківського району, то у селі Воля-Гамулецька можна безпечно відпочивати на базі відпочинку «Альбатрос», у селі Майдан — на базі відпочинку «Чарівні озера».
У Миколаївському районі — у селі Задорожнє озеро «Байкал», на ПП «Гова» - №1 та №2, ПП Буфан І.М., Яхт-клубі «Щипель О.М.», у відпочинковому комплексі «Робінзон» та ФОП Романик Я.В «Чорна перлина».
У Пустомитівському районі придатними є «Бухта Вікінгів», яка розташована у селі Давидів. У селі Купяшин - «Львівська Швейцарія», у селі Лісневичі у відпочинково-розважальному комплексі «Озерний край»).
А що стосується Дрогобицького району, то безпечно можна поплавати на базі відпочинку «Майдан», яка розташована у селі Майдан.
У департаменті з питань цивільного захисту ЛОДА зазначають що ще низка об’єктів у Перемишлянському, Жовківському, Миколаївському, Пустомитівському, Дрогобицькому районах, а також об’єкти Золочівського та Яворівського районів будуть підготовані до відпочинку вже найближчим часом.
Джерело: сайт 032.ua

Comments are closed.