Warning: Declaration of Menu_With_Description::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /home/resize/city-service.lviv.ua/www/wp-content/themes/dt/functions.php on line 74
Будьте небайдужими! Повідомляйте про місця перебування бездомних осіб! | Центр міського сервісу

Будьте небайдужими! Повідомляйте про місця перебування бездомних осіб!

На найближчі дні синоптики обіцяють збереження холодної погоди. Відтак, мерія нагадує, що у Львові діє один цілодобовий та три денних пункти обігріву. Закликаємо усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти Центру: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, вул. Кирилівська, 3а. Або також можна телефонувати на «Гарячу лінію міста» за коротким номером 15-80.

Так, цілодобово діє постійний пункт обігріву на вул. Кирилівській, 3а, який забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг. Також починаючи з 24 лютого (суботи) і допоки погода не нормалізується діють додаткові денні пункти обігріву на вул. Личаківській, 56, вул. Сербській, 15 та вул. Городоцькій, 163а.
   
«Робота пунктів обігріву на час суттєвого пониження температури в нас налагоджена. В нас є один постійно діючий, цілодобовий пункт обігріву на вул. Кирилівська, 3а, де забезпечено всі умови, гаряче харчування. Також ми відкрили денні пункти обігріву на Городоцькій, 163а, Сербській, 15, Личаківській, 56.
   
В центрі на Кирилівській є відділення нічного перебування, де люди можуть переночувати, і є окремо пункт обігріву, де вони можуть зігрітися, попити чаю, похарчуватися. Також інші пункти, які діють в денний період, забезпечені гарячими напоями та гарячим харчуванням.
   
Тож закликаємо усіх бути небайдужими і повідомляти про факти та місця перебування бездомних осіб чи скеровувати їх безпосередньо до Центру обліку та нічного перебування бездомних громадян. Контакти Центру:  тел.: 233 14 79 або 233 10 49, вул. Кирилівська, 3а», - сказав Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР.
   
Нагадаємо, вже близько 8 років у Львівському центрі обліку функціонує відділення нічного перебування для бездомних громадян, в якому люди, які опинились на вулиці, можуть переночувати, пройти первинний медичний огляд, а також скористатись санітарно-гігієнічними послугами, поїсти та змінити одяг. Також у Центрі  щоденно з 9.00 до 20.00 год. працює пункт обігріву. Він забезпечений гарячими напоями, харчуванням швидкого приготування, за необхідності видається одяг.
   
Водночас, з вихідних відкрито додаткові пункти обігріву в місті. Так, спільно з БО «Регіональний центр соціальної адаптації» працює пункт обігріву на вул. Личаківській, 56, у приміщенні цієї благодійної організації. Він працює в робочі дні з 09.00 до 18.00. Також у Галицькому районі міста Львова на території ЛКП «Старий Львів» на вул. Сербській 15, в робочі дні, з 08.00 до 17.00 організовано роботу ще одного пункту обігріву. Цей пункт може розмістити до 25 осіб одночасно. Додатково організовано роботу пункту обігріву у приміщенні Комунального закладу соціального захисту «Соціальний готель» на вул. Городоцькій, 163а.  Він працюватиме з 09.00 до 18.00. Ці  пункти будуть забезпечені гарячими напоями та харчуванням швидкого приготування.
   

Водночас, небайдужих просять допомогти: хто має змогу, може приносити у Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян теплий одяг – светри, штани, куртки та взуття середніх розмірів, особливо чоловіче, бо тут у ньому завжди є потреба. Також – білизну, шкарпетки, тощо. Речі можна приносити за адресою: вул. Кирилівська, 3-а (бічна Шевченка). Телефон: 233-14-79.

Comments are closed.

Партнери: