Більше 80% пішохідних переходів Галицького району стали комфортнішими для мешканців

 
Як повідомили у Галицькій районній адміністрації, на території району є близько 226 пішохідних переходів. Станом на сьогодні більше 80% пішохідних переходів понижені.
«Більше 80% пішохідних переходів, які є у нашому районі, ми понизили. Зокрема, це пішохідні переходи в центральні частині міста, на найбільших дорогах нашого району. Ще близько 40 потребують пониження – це дрібні переходи. Плануємо виконати ці роботи під час ремонту вулиць, де вони встановлені», - повідомили у Галицькій РА.
Нагадаємо, з 1 серпня 2014 року, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив основні вимоги та ескізи типового вигляду понижень на пішохідних переходах у м. Львові, з метою забезпечення комплексного та якісного впровадження елементів доступності на пішохідних переходах для осіб з інвалідністю і маломобільних груп населення.
Рішення виконавчого комітету визначило основні вимоги до облаштування понижень тротуарів на пішохідних переходах та ескізи типового вигляду понижень на пішохідних переходах, в умовах різної ширини тротуару.
До слова, адаптація вулиць Львова для людей з особливими потребами є одним з пріоритетів стратегії розвитку міста Андрія Садового та «Об’єднання «Самопоміч» Львів 2020.
Джерело: Прес-центр Львівської міської ради

Comments are closed.