AIESEC запрошує до участі у міжнародній програмі волонтерських стажувань

У межах реалізації міжнародної програми волонтерських стажувань, цього літа до Львова приїжджає близько 130 волонтерів з різних країн на освітні та екологічні проекти.

«Організація AIESEC намагається знайти якомога більше приймаючих сімей серед львів’ян, адже це безцінний досвід як для них, так і для іноземців, постійна практика англійської, руйнування культурних стереотипів та пізнання усього світу просто у рідному місті», - зазначають в організації AIESEC.
   
Серед країн, звідки приїдуть іноземці – Туреччина, Єгипет, Сінгапур, Індонезія, Китай, Марокко, Туніс та інші.
   
Про те, як бути приймаючою сім’єю для волонтера, ділиться учасник програми Анастасія. «Жити з людиною з іншої країни неймовірно! Я ще ніколи не дізнавалась стільки цікавинок. Спілкування з Кріс допомогло мені розвинути дуже важливий рівень англійської - побутовий. Адже ми разом шукали як перекладається “корінь селери”. Разом куштували китайську їжу, готували українську кухню. Це було незабутньою подією», - розповіла Анастасія, учасник програми.
   
За умовами програми, приймаючі сім’ї надають спальне місце для волонтера, доступ до кухні та ванної.
 

Довідка:

AIESEC — міжнародна неполітична, неприбуткова молодіжна організація, що надає можливість молоді віднайти та розвинути свій потенціал для здійснення позитивного впливу на суспільство.     Зареєструватися для участі у програмі можна за посиланням:
https://podio.com/webforms/9721411/708510
   
Контакти: Яна Руденко, 0937006794, yana.rudenko@aiesec.net
 

Марія Демчина

Comments are closed.