Новий Центр соціальної підтримки невдовзі з’явиться у Львові

Кожна дитина, незалежно від обставин за яких вона народилася чи зростає, повинна відчувати любов і турботу. Це неодмінно потрібно й тим, хто потрапив у складну життєву ситуацію, утратив орієнтири, але прагне рухатися далі. Щоправда, не всі вони мають підтримку у вигляді батька й матері, чи бабусі з дідусем.     Представники «Об’єднання «Самопоміч» чудово розуміють, наскільки важливими для людей будь-якого віку, тим паче – дітей, є родинний затишок, добробут, хороша повноцінна сім’я. Адже хто ж, як не батьки, зможе передати досвід поколінь, поділитися життєвими цінностями, прищепити соціальні й побутові навички, які так знадобляться у самостійному житті. Відтак саме для діток-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування і внутрішньо переміщених осіб у Львові відкриють Центр соціальної підтримки. Робота буде спрямована на комплексну допомогу у вирішенні проблем з проживанням, соціальною адаптацією, а також сприятиме у пошуку працевлаштування. Про це повідомила директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.
«У цьому Центрі згадана категорія громадян зможе отримати тимчасовий притулок. Тобто у кризовий час вони матимуть можливість мешкати у комфортних умовах, адже у Центрі передбачено приміщення для прання, харчоблок, санвузол, душові кімнати. Більше того, там функціонуватимуть приміщення для тренінгів, семінарів та майстер-класів, у яких, що надзвичайно важливо, фахівці Центру сприятимуть своїм підопічним у соціальній інтеграції та надаватимуть психологічну і юридичну допомогу. А ще вони усім допомагатимуть у пошуку роботи», — розповіла Галина Слічна.
      Співавтором ухвали стала депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Рубай. Ще наприкінці січня за створення центру проголосували на пленарному засіданні депутати Львівської міської ради. Під нього виділили приміщення з третього по дев’ятий поверх вивільненого крила гуртожитку, загальною площею у тисячу шістсот квадратних метрів. Начальник управління соціального захисту Львівської міськради Ігор Кобрин зазначив, що зараз триває завершальний етап робіт. Більше того, у Центрі вже працюють над формуванням переліку потенційних одержувачів соціальних послуг.      
«Для отримання більш детальної інформації щодо тимчасового поселення та отримання послуг, слід звернутися до Центру, адміністрація якого тимчасово знаходиться на вул. Личаківській, 56. Прийом ведуть юрист та соціальний працівник Центру у вівторок, середу та четвер з 10:00 до 16:00 год. Обідня перерва — з 13:00 до 14:00 год. Контактний тел. 275 10 51», — додав посадовець.
      У Центрі соціальної підтримки буде 90 ліжко-місць, а строк проживання складатиме три місяці. За необхідності цей термін можна буде подовжити, однак він не може перевищувати 12 місяців.   Розвиток Львова не закінчувався лише вирішенням питань інфраструктури, економіки чи енергетики. Місто завжди знаходить можливість дбати й про тих, хто цього потребує, хто з тих чи інших причин не в стані подбати про себе сам. Львів’яни здатні до співпереживання, взаємної підтримки, і створення такого Центру соціальної підтримки ще раз це доводить.

Comments are closed.