26 трамвайних вагонів з Берліна вже доставили до Львова

Як повідомили у ЛКП «Львівелектротранс», станом на сьогодні, 31 жовтня, до Львова уже доставили 26 трамвайних вагонів з Берліна. Ще 4 вагони будуть доставлені у понеділок, 5 листопада. Відтак, це буде повна партія, згідно з договором закупівлі та попередньо узгодженими термінами поставки.
«Із 26 вагонів, які доставлені до міста, 6 уже курсують на трамвайному маршруті № 3. Найближчими днями, як тільки отримаємо всі дозвільні документи, на лінію виїдуть ще кілька вагонів. Загалом, передбачено, що 15 одиниць обслуговуватимуть трамвайний маршрут № 3, а решту курсуватимуть на маршруті № 6 та на маршрутах № 4 і № 5 після їхнього відкриття з ремонту і реконструкції. Також найближчими тижнями в ЛКП „Львівелектротранс“ очікують поставку 4 візків із Харкова та затверджений графік поставок колісних пар», — повідомив директор ЛКП «Львівелектротранс» Олег Береза.
Нагадаємо, 5 листопада завершиться тендер на придбання 50 нових низькопідлогових тролейбусів, довжиною 12 м. Також місто готується до оголошення двох тендерів — на придбання 10 нових трамваїв, довжиною 30 м, і 100 автобусів за програмою Європейського інвестиційного банку.    

Іван Бондар

Comments are closed.